Happy Earth Diaper Cream 100% Natuurlijk Baby & Kids 75 ml
Happy Earth Diaper Cream 100% Natuurlijk Baby & Kids 75 ml
Happy Earth Diaper Cream 100% Natuurlijk Baby & Kids 75 ml+2
Happy Earth Diaper Cream 100% Natuurlijk Baby & Kids 75 ml+1
Happy Earth Diaper Cream 100% Natuurlijk Baby & Kids 75 ml
+4

Happy Earth Diaper Cream 100% Natuurlijk Baby & Kids 75 ml

6,80
Laagste prijs inclusief verzending
Notino.nl
Shopscore(3k+)
6,80
8,40
€3,951-3 dagen
Snelste levering
Plein.nl
Shopscore(40k+)
7,49
€3,901 dag

Specificaties

EAN8719324667722
MerkHappy Earth

Beschrijving

100% Natuurlijke zink billencrème zonder parfum

Helpt luieruitslag voorkomen en kalmeert en herstelt de rode huid.

  • 100% natuurlijke ingrediënten
  • Met zinkoxide, sheaboter, zonnebloemolie en bisabolol
  • Geschikt voor pasgeborenen
  • Vegan en NATRUE gecertificeerd
  • Geen microplastics en zonder andere chemicaliën
  • Parfumvrij
  • Tube gemaakt van suikerriet
  • Geproduceerd in NL met groene energie

Happy Earth Zink Billencrème zonder parfum bestaat alleen uit 100% natuurlijke ingrediënten die zijn gecertificeerd door Natrue. De billencrème bevat geen parfum of chemicaliën, zodat je zeker weet dat je geen schadelijke producten aanbrengt op de huid van jouw baby en daardoor is deze crème ook te gebruiken bij geïrriteerde billen.

De billencrème bevat maar liefst 20% zinkoxide en fair trade sheaboter die helpen de huid te hydraten en te verzorgen. Het is extra mild voor de gevoelige huid van baby’s en kinderen en is direct te gebruiken vanaf de geboorte. Deze geheel natuurlijke en zachte zalf is parfumvrij, smeert fijn en legt een beschermd laagje aan tussen de luier en de baby billen.

Dit product is, net als alle andere producten van Happy Earth, gecertificeerd vegan en microplasticvrij. De verpakking is een 100% biobased tube gemaakt van suikerriet en wij produceren al onze producten lokaal in Nederland met groene energie.