Kent geen grenzen: de WD 1 Compact Battery Set snoerloze nat- en droogzuiger van het 18 V accuplatform met speciale accessoires voor het reinigen van bijvoorbeeld het interieur van auto's. Accu en lader inbegrepen.
De accu-aangedreven nat- en droogzuiger WD 1 Compact Battery Set zorgt dankzij accuvoeding voor maximale bewegingsvrijheid, kan worden gebruikt zonder stroomaansluiting en is bovendien extreem compact en licht. Afhankelijk van de gekozen 18 V accu (accu niet meegeleverd) werkt de nat- en droogzuiger 10 tot 20 minuten. Daarnaast heeft de WD 1 Compact Battery Set een robuuste kunststof opvangbak van 7 liter en een patroonfilter voor het gemakkelijk opzuigen van droog en kleine hoeveelheden nat vuil zonder het filter te hoeven vervangen. Verdere uitrustingskenmerken: De voor de stroming geoptimaliseerde zuigslang en speciale accessoires zoals spleetzuigmond en bekledingszuigmond leveren een beslissende bijdrage aan een optimale vuilopname en zorgen voor perfecte resultaten - bijvoorbeeld bij het reinigen van het auto-interieur. Praktisch is ook de flexibele rubberen band, waarmee de zuigslang ideaal kan worden vastgezet. Extra's zoals de blaasfunctie, het ""Pull & Push""-vergrendelingssysteem, de ergonomische handgreep en het opbergen van accessoires maken het werken met de WD 1 Compact Battery Set tot een waar genoegen. En dankzij de compatibiliteit met het 18 V accuplatform kunnen ook accu's van andere 18 V accuplatform apparaten in de WD 1 Compact Battery Set worden gebruikt.
KENMERKEN EN VOORDELEN18 V Kärcher accu
Maakt het mogelijk om onafhankelijk van het stroomnet te werken waardoor er maximale bewegingsvrijheid is. Real Time-technologie met LCD-accuweergave: resterende looptijd, resterende oplaadtijd en accucapaciteit. Te gebruiken met alle apparaten uit het 18 V Kärcher accuplatform.
Compact, mobiel ontwerp
Individueel en flexibel gebruik. Gemakkelijk te vervoeren.
Speciale patroonfilter
Voor nat en droog zuigen zonder filtervervanging.
Speciale accessoires voor reinigen auto interieur
Praktische blaasfunctie
Praktische slangopberging
Eenvoudig vast te maken aan de zuigslang voor transport door middel van de rubberen band.
Praktische opbergruimte voor accessoires
Ruimtebesparende, veilige en gemakkelijk toegankelijke opslag van accessoires.
""Pull & Push"" sluitsysteem
Voor het snel, eenvoudig en veilig openen en sluiten van de container.
Ergonomisch gevormde handgreep
Machine is gemakkelijk en comfortabel te vervoeren.
Accu-aangedreven apparaat Ja
Accuplatform 18 V accuplatform
Energieverbruik (W) 230
Capaciteit vuilreservoir (l) 7
Materiaal reservoir Kunststof
Spanning (V) 18
Looptijd per acculading (min) circa 10 (2,5 Ah) / circa 20 (5,0 Ah)
Kleur geel
Gewicht zonder accessoires (kg) 3,1
Gewicht inclusief verpakking (kg) 5,1
Afmetingen (L × B × H) (mm) 386 x 279 x 312